Blog - www.WebTesty.skIdeálne riešenie pre testovanie aj v ťažkých časoch
Autor: Peter Kvarda, Pridané: 26.3.2020

Ak hľadáte testovací nástroj pre deti a študentov, ktorí sú nútení ostať doma kvôli Korona vírusu, webtesty.sk je ideálnym riešením. Webtesty poskytujú širokú škálu možností bezpečného a objektívneho testovania žiakov a študentov aj v domácom prostredí. Na našom portáli si môžete doma vytvoriť testy pre rôzne oblasti využitím širokej škály možností a typov otázok. Výsledky testov budete mať k dispozícii po príhlasení. Našu stránku môžete využívať bezplatne a bez množstevných obmedzení. Neváhajte a vyskúšajte náš portál webtesty.sk už hneď teraz. V prípade otázok vám radi pomôžeme.

WebTesty - ideálny testovací nástroj pre školy
Autor: Peter Kvarda, Pridané: 8.8.2018

Testovací portál webtesty.sk poskytuje širokú škálu možností bezpečného a objektívneho testovania žiakov a študentov na školách. Na základe konzultácií s učiteľmi z praxe sa nám podarilo zosúladiť také kritériá aby bolo opisovanie takmer nemožné, aj keby si mali žiaci priamo vidieť do obrazoviek. V tomto článku si ukážeme ako nastaviť parametre testu, či použiť rozsah otázok pre dosiahnutie najefektívnejšieho nastavenia z pohľadu zamedzenia možnosti opisovania.

čítať viac...

Firemné testovanie jednoducho a efektívne
Autor: Peter Kvarda, Pridané: 8.8.2018

Legislatívne požiadavky už prakticky bez výnimky nútia každého zamestnávateľa, aby si testoval svojich zamestnancov na pravidelnej báze. Či už je to z dôvodu bezpečnosti pri práci, zákona o ochrane osobných údajov alebo iných špecifických zákonov pravidelné testovanie zamestnancov je už samozrejmosťou. V nasledovnom článku si ukážeme ako vytvoriť a nastaviť parametre testu pre takýto typ firemného testovania jednoducho a efektívne pomocou stránky webtesty.sk.

čítať viac...